ObronEmeryture.pl – akcja listów do premiera

Izba Gospodarcza Towarzystw Emerytalnych oraz Business Centre Club stworzyły akcję „Obroń emeryturę”. W telewizji pojawiły się reklamy

zachęcające do odwiedzenia strony www.obronemeryture.pl i wysłania listu do premiera Donalda Tuska z informacją, że nie wyrażasz zgody na łatanie dziury budżetowej Twoimi składkami emerytalnymi.

Warto przeczytać:

2 myśli nt. „ObronEmeryture.pl – akcja listów do premiera

 1. HAMER

  RĘCE PRECZ OD MOJEJ KASY ZŁODZIEJE SZUKAJCIE OSZCZĘDNOŚCI U SIEBIE PO CO WAM TYLE BIUR POSELSKICH CO ? DO ZATRUDNIANIA RODZINKI ? JA CIĘŻKO PRACUJE NIE PO TO ŻEBY NA STARE LATA ZBIERAĆ PUSZKI PO ŚMIETNIKACH NIE PO TO WALCZYŁEM O WOLNOŚCI TEGO KRAJU ŻEBY TERAZ MNIE OKRADANO !!!!SOBIE OBNIŻKĘ PENSJI RÓBCIE A OD MOJEJ EMERYTURY WARA !!!!!!

  Odpowiedz
  1. admin Autor wpisu

   W celu obrony swojej emerytury proszę wejść na wyżej podany adres strony internetowej i tam podpisać się pod już przygotowanym listem do premiera. Wystarczy podać swoje imię, nazwisko, wiek i miejscowość w której mieszkamy. Wszystkie listy zostaną wydrukowane i dostarczone premierowi. Blog nie jest miejscem do zamieszczania listów i postulatów.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *